Klub deskových her

Hrajete rádi hry?
U nás si můžete zahrát nejenom tradiční hry, ale také spoustu her z posledních let.
A nejenom to, třeba se vám v klubu podaří najít nové kamarádky a kamarády.
Tak neváhejte a přijďte si zahrát s námi!

Klub je otevřen pro děti od 3. třídy,

abychom mohli hrát i složitější hry – většina her je pro děti od 8 let.
Pokud máte doma vášnivého hráče v 1. nebo 2. třídě, může na kroužek chodit s doprovodem (starší sourozenec, rodič), který mu při hře pomůže.

Lektorka: Gabča (Jitka Gabriela Kotršálová)

Klub deskových her 1

Každé pondělí v 16 až 18 hodin
v nově vybudované třídě v přízemí u keramiky.

začínáme 18. září 2023

Jaké hry v klubu hrajeme?

V předešlých ročnících roce jsme si třeba udělali turnaj v „mlýnu“. Boj to byl lítý, ale bavili jsme se všichni.
Před Vánoci jsme se zaměřili na hru Bang! Vyřazení Bandité, Odpadlíci nebo Pomocníci pak čas do konce hry využili třeba k hrám pro jednotlivce, aby se nikdo nenudil.
Hrajeme i šachy, zkoušeli jsme i Psí život nebo Švábí salát a spoustu dalších her.
V červenci 2021 a v srpnu 2022 jsme si střihli i jedno celodenní prázdninové deskohraní.

je 300 Kč na pololetí.
Platbu prosím proveďte na účet Spolku rodičů: 2001465618/2010,
do zprávy pro příjemce prosím napište jméno dítěte a KDH (Klub Deskových Her), abychom vaši platbu mohli spárovat.

Přihláška do klubu deskových her ke stažení TADY (.docx)

Přihlášku pošlete na spolekchaplinak@seznam.cz nebo ji přineste přímo na schůzku Klubu deskových her 18. 9.
Jestli váháte, přijďte se někdy podívat i jen tak, bez přihlášení!

Letáček pro Klub deskových her